Reference

237 odehraných svateb od roku 2007 

Nově jsem začal od roku 2023 označovat novomanžele na instagramu (s jejich souhlasem) ve storíčkách, aby bylo vidět, že jsou reference ověřené a jsou reálné. Je to ochrana pro ty, kteří se rozhodují podle hodnocení. Bohužel, jsou i kolegové, kteří si reference píší sami a novomanželé si to nemají jak ověřit. Všechny moje reference jsou 100% originál, za to ručím svým jménem.

Helena a Tomáš

15.09.2023

Kalikovský mlýn
Plzeň

Profesionál, který ví, co na svatbě dělat.
Skvělá domluva, přijel včas, žádný problém po celou dobu svatby.
Celý den nás hudebně doprovázel a vše bylo perfektní. Výběr hudby, ozvučení proslovů a obědu, komentování tomboly, dortu a večerní zábava to jen završila. S Petrem neuděláte chybu! 

Helena a Tomáš

Eliška a Jakub

09.09.2023

Hotel a restaurace u Luhanů
Petrovice u SušiceDJ a moderátora Petra Šaška jsme si našli na svatebním veletrhu a nemohli jsme si vybrat líp.
To, že je to profík jsme zjistili už na předsvatební schůzce, skvělá domluva, milý a vstřícný přístup.
I díky němu jsme si svatbu užili a naši hosté se skvěle bavili. Za vše moc děkujeme

Eliška a Jakub

Verunka a Láďa

01.08.2023

Statek Háječek
Hlohovice


Děkujeme za skvělou podporu při našem svatebním dni. Petr je člověk bohatý slovem i duchem. 🙂 Hned při první konzultaci ohledně naší svatby bylo poznat, že je profík a nemohli jsme si lépe vybrat. Neměli jsme předem určený časový harmonogram. Vše dle situace koordinoval a navrhoval Petr. Vždy skvěle odhadl situaci a čas. Skvěle a zábavně odmoderoval vyvazování květiny, večerní hry s hosty a vše, co bylo potřeba. I naši hosté byli nadšeni Petrovo přístupem, ochotou a celodenním úsměvem. V průběhu dne pořizoval fotky i videa, které s námi následující dny sdílel. Večer nám dohlížel na chůvičku se spinkající dcerkou, abychom se mohli bavit. Jednoznačně doporučujeme. Neexistuje lepší svatební moderátor a DJ.  Petře, děkujeme 🙏🏻 

Verča a Lukáš

01.07.2023

Farma Dvorec
Němčovice (Radnice)


Petr naši svatbu opravdu skvěle ozvučil, přidal vtipné komentáře, provedl hosty celým dnem a zvládl i netypickou hudbu k tanci. Celou dobu sršel energií a trpělivě plnil naše přání..Moc jsme si to užili i díky němu!

Doporučujeme!

Svobodovi 

Nina a Kuba

29.07.2023

Bílej Mevěd - Hala
Plzeň


Celkově vynikající zkušenost.
Pan Šašek
byl příjemný, ochotný a velice profesionální. Můžeme jedině doporučit ;-)


Nina a Kuba

Aneta a Martin

07.07.2023

Bušovický dvůr

Petra nám na svatbu doporučila známá a již po prvním kontaktu jsme věděli, že to byla skvělá volba. Domluvili jsme se na pevných termínech schůzek a ostatních náležitostech a dále jsme se nemuseli prakticky o nic starat. Nejvíce jsme na tom ocenili jeho aktivitu, kdy se pokaždé sám připomněl a potvrdil si s námi datum schůzky. Ve všech našich požadavcích nám vyhověl a navíc nám sám doporučil několik osvědčených věcí, které má z vlastních zkušeností vyzkoušené a opravdu fungují. Svatba už byla jedna velká jízda :-) Skvěle odmoderované, parádně zvolený playlist i s písničkami na přání a navíc veliký sympaťák. Není divu, že jsme se ještě na místě domluvili a prodloužili vystoupení ještě o extra hodinu. Za nás 5 hvězd z 5 možných. Ještě jednou děkujeme a těšíme se na další událost, kde využijeme jeho profesionálních služeb!


Eliška a Petr

22.07.2023

Statek Slatina
Hostouň - Domažlicko


Petr Š. odvedl na naši svatbě výbornou práci. Jeho moderace dala programu grády, hudba kterou pouštěl nenechala nikoho sedět na židli. Zvládnul i zvukem obstarat svatební obřad v kapli, kde nebyla možnost zapojení aparatury se do el. sítě. Za nás Petra vřele doporučujeme.

Lucka a Tomáš

08.07.2023

Černá ovce
Plzeň


Petr Šašek je jak skvělý DJ, tak skvělý moderátor, s naší svatbou si hravě poradil, provedl hosty celým programem a ještě doprovázel skvělou muzikou, která se vždy hodila. Navíc perfektní domluva a milý přístup. Všem doporučujeme!

Eli a Robin

04.07.2023

Zámecká Fořtovna Obora


Ahoj,
moc děkujeme za včerejší den. Vše bylo super a hosti si pochvalovali jak hudbu, tak moderování. 

Chtěl bych moc podělovat za profesionální a bezproblémový přístup. Skvělé a vtipné moderování dodalo naší svatbě ten správný náboj a výběr písniček včetně hraní na přání zajistilo plný a divoký parket po celý večer. Ještě jednou moc děkujeme a určitě tě doporučíme okolí!

Ivča a Jirka

24.06.2023

Na Statku
Mirošov

Ahoj, 
my moc děkujeme, fakt jsme šťastný, že jsme měli tebe, bylo to dokonalý. Jedním slovem DĚKUJEME. Nejlepší DJ, moderátor, bavič, tolik skvělé zábavy na svatbě formou super her. Nespočet zahraných písniček na přání. Lépe jsme si vybrat nemohli. Byla to jízda, od začátku až do konce!

Hanka a Vláďa

17.06.2023

Zbirožský dvůr
Zbiroh


Peťu bych doporučila tomu, kdo očekává na své svatbě absolutního profesionála, člověka, který nezkazí žádnou legraci a zároveň příjemného moderátora, navozujícího nezapomenutelnou svatební atmosféru. Moc dekujeme!

Daniel a Markéta

10.06.2023

Statek Slatina
Hostouň - Domažlicko


Ahoj Petře,

chtěli bychom poděkovat, dnes samozřejmě celý den řešíme náš svatební den 😄 a všichni jsme se shodli na tom, že DJ byl naprosto výborný! Fakt jsme si to moc užili a bavili se, navíc tvým vtipným moderováním😄. Jsme moc rádi, že jsme si vybrali zrovna tebe, nedokážu si představit nikoho lepšího, kdo by nás provedl naším velkým dnem 😊. Byla to neskutečná párty.

DĚKUJEME!

Peťa a Honza

13.05.2023

Hotel U Pramenů
Plzeň


Petře, strašně moc ti děkujeme za absolutně skvostně odmoderovanou a odehranou svatbičku!!!!! To byla taková jízda kamaráde, kterou si nám tam připravil, že jsme ještě teď z toho na větvi 🤣 Zavoláme si a ještě všechno probereme 😉 Díky moc jseš NEJ 🤩

Z + J Čechovi

27.05.2023

Hotel u Pramenů
Plzeň


Chceme moc poděkovat panu Šaškovi, že nám vytvořil překrásnou atmosféru na naší svatbě, která se konala 27.5. 2023 u Pramenů. Byl moc ochotný, pomohl nám s výběrem písni a dal úžasné tipy. Vřele doporučujeme.

Ještě jednou moc a moc děkujeme

Kaťa a Honza

2022

Restaurace PříšovJsme velice rádi, že jsme si vybrali Petra na vytvoření skvělé atmosféry a zábavy v náš velký den. Od začátku jsme se na všem bez problémů domluvili. Petr je spolehlivý, dochvilný, vše vyšlo na jedničku. Moderování novomanželského tance i svatebních her a celého večera bylo výborné . Celou dobu jsme se parádně bavili stejně jako ostatní svatební hosté. Můžeme Petra doporučit všem. Moc děkujeme za neuvěřitelný zážitek v náš svatební den.

Pája a Michal

2022
Cinema Dobřany


V roce 2013 jsem byla kamarádce na svatbě, kde Petr hrál. A já protancovala večer, roztancovala jsem svatebčany a pořád jsem za ním chodila a chtěla něco zahrát😁 a stali se z nás kamarádi🙂 DJ na mou svatbu byl tedy naprosto jasný a bylo to dokonalé. Od ozvučení obřadu, přes hudbu na oběd a pak i dětské disko, až po mé milované devadesátky do dvou ráno, nemělo nic chybu. Svatební soutěže byly vtipné a přesné dle dohody. Petr se stará, zajímá, chce, aby vše naprosto klaplo a já ho s klidným svědomím vřele doporučuji. Děkuji ti za skvělý den i večer, byl jsi ta nejlepší volba❤

Simča a  Honza
2022

U Pramenů - Plzeň


Chtěli bychom ti moc poděkovat, že si byl součástí našeho dne. Tvůj přístup byl skvělý, na všem jsme se bez problému domluvili. A celý náš svatební den jsme si užili a nemuseli vůbec nic řešit. Super bylo moderování tomboly i svatebních her a samozřejmé také skvělá hudba. Určitě bychom tě rádi doporučili ostatním.

Ještě jednou moc děkujeme!

Týnka a Petr
2022

Ejpovice


Chtěli bysme moc poděkovat, že jsme měli možnost mít Péťu na naši svatbě. Nejenom my jsme byli naprosto spokojeni, ale i naši hosté. Zábava vůbec nestála a kdykoliv jsme chtěli, zahrál nám na přání. Mít možnost znovu vybrat na jakoukoliv akci DJe, tak jedině Petra


Nicol a Dominik 2022

Kalikovský mlýn - Plzeň


Petr nám na svatbě udělal tu nejkrásnější atmosféru, nejen že je moc milý a ochotný, ale taky dokáže vycítit náladu hostů a udělá vše proto aby se bavili. Jsme naprosto spokojení. Před svatbou jsme se na všem dopředu domluvili a byl opravdu precizní a spolehlivý. Ještě jednou za vše mockrát děkujeme a doporučujeme ho všem. Nemohli jsme si vybrat lépe.

Veru a Maty
2022

Restaurant Ostende - Plzeň


Ahoj Peťo, děkujeme, že jsi byl součástí naší svatební party. Jsi Nejvíc, Nejlepší DJ ! Profesionalita, zkušenost, pohotovost, vtip, kreativita, flexibilnost, lidskost a komunikativnost ...., to je Petr Šašek. Krom hraní je schopný zapojit do svatebního dění sebe i svatební hosty. S Petrem na svatbě si prostě protancujete střevíce ! Ze srdce doporučuji ! Veru & Maty

Ája & Mirek
2022

ChotěšovAhoj Petře, děkujeme za profesionální a zároveň přátelský přístup. Díky tobě proběhl večer hladce a my máme krásné vzpomínky na překvapení a soutěže. Moderování, hraní, Paráda.

Anička a Tomáš

Klenčí pod Čerchovem (Červenec) 


Výborný, komunikativní společník a moderátor. Plně vyšel vstříc požadavkům, profesionální přístup. Spolehlivý a dochvilný, všichni jsme si Petra oblíbili. Můžeme vřele doporučit všem ostatním. Vůbec jsme nelitovali toho, že nemáme živou hudbu. Petře, děkujeme, udělujeme ti 1 s * 

Šárka a Martin 

Býkov ( Červen)


Rádi bychom Petrovi poděkovali za úžasný večer. Díky Petrovi jsme se my i svatebčané bezvadně bavili a zatancovali na oblíbené hitovky. Byl i skvělým moderátorem a koordinátorem svatebních soutěží.
Peťo ještě jednou moc děkujeme za super večer a budeme Tě všude doporučovat :) Přejeme spousty dalších spokojených novomanželů! 

Vendy a Tomáš

Holýšov ( Červen)„Ahoj Péťo, jsme hrozně moc rádi, že jsme si vybrali právě tebe a hlavně, že jsi s námi mohl být v náš velký den. I přestože byla naše svatba co se týče v počtu hostů menší, dokázal jsi všechny roztančit i pobavit :) Skvělé byly také hry, které jsi si na nás připravil, bylo to perfektní zpestření večera :) Touto cestou bychom Péťu rádi doporučili všem ostatním, opravdu stojí za to :) Děkujeme

Ali & Víťa 

Blovice ( Červen)


Nevěděli jsme jak zajistit průběh večerní zábavy tak, abychom se nemuseli o nic starat a hosté se bavili. Řešili jsme také živou hudbu bez moderátora. Nakonec padla volba na Petra, protože jsme chtěli něco jiného než klasickou "veselku" pro starší generaci. Trošku jsme se báli, že tento moderní přístup bude problém pro naše rodiče, ale naopak!! Zůstali až do pozdních hodin a byli doslova unešeni, stejně jako všichni ostatní. To vše díky skvělému výběru hudby a zábavným vložkám:), které Petr organizoval. Večer se postupně přehoupl do pařby první kategorie. S nevěstou a celou partou jsme skončili ve tři ráno úplně vytavení:) Mimo to, byla s Petrem výborná domluva, jak při přípravě, tak v průběhu večera. Můžeme jen doporučit ;) Petře, děkujeme za neskutečnou večerní zábavu!  

Jirka a Stáni

U Matasů - Plzeň ( Květen)

"Spolupráce s p. Šaškem byla od prvního kontaktu velmi profesionální a hlavně na "lidské" úrovni se snahou udělat z hudby pro svatební večer a noc něco vyjímečného. Tento přístup provázel celou naší spolupráci od prvního dne až po operativní věci řešené přímo během svatebního večera a noci. Vše bylo naprosto bez problému a všechna dodatečná přání včetně operativního ozvučení nočního ohňostroje proběhlo na výbornou. S přístupem, spoluprácí a výsledkem jsme naprosto spokojeni a hudba velmi přispěla k našemu vyjímečnému dni. Ještě jendou moc děkujeme a přejeme mnoho úspěchů v další práci. 

M + R Mlynářovi

Praha západ - Spálený Mlýn ( Květen)


Děkujeme Petrovi za krásný večer. S manželem jsme ocenili důkladnou Petrovu přípravu, rychlé odpovědi na maily, včasný příjezd a ochota hrát až do téměř ranních hodin. Problémem nebyla ani delší dojezdová vzdálenost. Večer byl velmi kvalitně moderovaný, měl spád, výběr skladeb byl podle našeho přání a gusta. Můžeme všem jenom doporučit:)

Evča & Vašek

Klenčí pod Čerchovem ( Duben)


Petrovi bychom rádi poděkovali za super svatbu. Měsíc po svatbě se nám svatební hosté ozývají a připomínají, že tak jak si zatancovali na naší svatbě, si ještě nikdy jindy nezatancovali. Písničky na přání evidentně byly výbornou volbou. Petr nám také perfektně odmoderoval celý večer, včetně her, které měly obrovský úspěch! Ještě jednou díky za nezapomenutelnou zábavu!! 

Jani a Tom

Býkov (Říjen)


Milý Petře, tímto bychom ti chtěli ještě jednou velice poděkovat za to, jak úžasnou náladu si na naší svatbě dokázal vykouzlit. Skvělý byl jak výběr skladeb, tak hlavně tvůj přístup k hostům a také zábava. I díky tobě se naše svatba stala nezapomenutelnou nejen pro nás,ale i naše přátele a rodinu. Jsi skvělý profesionál a my jsme moc rádi, že jsme měli tu čest tě na naší svatbě mít. Děkujeme

Simča a Jarda

Plzeň (Září)Drahý Péťo, moc by jsme ti chtěli poděkovat za to, že jsi byl, v tak pro nás významný den, dokonalým hudebním Dj a zároveň moderátorem. Byl jsi skvěle připravený. Písně byly vybrané pro všechny naše hosty, od těch nejmenších po ty nejstarší, skvěle. Nestalo se, že by jsi neměl nějakou skladbu, která byla žádána a i to přispělo k naprosté dokonalosti naší svatby. Tvá profesionalita je skutečně obdivuhodná. Vřele tě budeme doporučovat všem v našem okolí. Ještě jednou moc děkujeme

Jirka a Romča

Saloon Roudná - Plzeň (Září)


Co se týče hodnocení, tak jsme byli spokojeni. Zamlouvalo se nám, že jsme v průběhu večera nemuseli nic řešit a všechno to plynulo tak jak mělo. Hudba vyhovovala nám i hostům jak jsem s nimi mluvil a o zábavu bylo postaráno myslím že na výbornou. Celkově s moderováním jsme byli naprosto spokojeni, takže určitě budeme doporučovat dále :-)

Ještě jednou moc děkuji

Iveta & Honza

Plasy (Září)Moc rádi bychom Petrovi poděkovali za to, že s námi strávil náš svatební den, na který nikdy nezapomeneme. Petr je opravdový profesionál. Má vstřícné jednání a příjemné vystupování. Díky němu naše svatební oslava pobavila všechny generace. Na svatbě se bavily malé děti i naše babičky. Petr hrál na přání každému, kdo ho o to požádal. Moc pěkně jsme si zatancovali a pobavili se pri soutěžích, které Petr uváděl. Doufáme, že se s Petrem ještě někdy shledáme na nějaké jiné akci. Určitě ho doporučujeme a přejeme mu hodně spokojených novomanželů. :o)) 

Tereza a Lukáš

Holýšov (Srpen)


Ahoj Péťo, chtěli jsme ti ještě jednou s manželem poděkovat, že sis na nás toho 3.srpna udělal čas, místo tvé plánované dovolené :) Celý den byl báječný a díky tobě byl ještě báječnější. Každý s kým mluvíme si celý večer maximálně užil a my, když jsme druhý den viděli videa, bavili jsme se taky :) Doufáme, že se ještě někdy potkáme, třeba na jiné svatbě. Krásný zbytek léta 

Diana & Luboš

Kalikovský mlýn - Plzeň ( Červenec)


Byli jsme moc rádi, že jsme si vybrali na náš den "D" právě Petra Šaška. Dokonale se postaral o muziku a zábavu během celého večera. Moc děkujeme za výběr soutěží a za karaoke, při kterém se ženich urval a nechtěl navrátit Petrovi mikrofon :-) Díky Tobě budeme mít jen ty nejhezčí vzpomínky